Aké multifokálne dioptrické sklá sú pre mňa najlepšie?

Aký multifokál je pre mňa najlepší?

 

Rada FREELUX® ponúka 3 druhy multifokálnych šošoviek, z ktorých si podľa vašich parametrov môžete vybrať:

 

FREELUX® EVIDENSiQ patrí medzi najvyššiu radumultifokálnych šošoviek vyrábaných na Slovensku. Optický dizajn akceptuje ergonomické a anatomické detaily každého jedinca. Ocenia ho ľudia, ktorí si uvedomujú hodnotu kvalitného videnia bez obmedzení. Jeho výsadou je INDIVIUALIZÁCIA,  ktorá vyhladzuje optické zobrazenie v akomkoľvek priestore.

IDIVIDUALIZÁCIA - okrem bežných údajov ako sú vaše dioptrie vieme zohľadniť a vyrobiť okuliarové šošovky, ktoré budú akceptovať polohu rámu na vašej tvári, vašu tvár a priestor  v akom sa budete pohybovať. Či už máte vek do 40 alebo viac vaše individuálne okuliare originálne prispôsobíme len pre vás.

 

FREELUX® Compens+ Vám vie zabezpečiť optimalizovaný pohľad do diaľky, široké zorné pole na čítanie a práve preto je vhodný pre všetkých dynamických ľudí, ktorí preferujú pohyb vonku s možnosťou kvalitného čítania.

 

FREELUX® OPERATOR odporúčame pre zvýšenie komfortu v interiéri, doma,  pri počítači,  manuálnych prácach a čítaní. Šošovky s názvom OPERATOR Vám umožnia účinné a plynulé videnie do 4 metrov.