Aké multifokálne dioptrické sklá sú pre mňa najlepšie?

Aký multifokál je pre mňa najlepší?

 

Rada FREELUX® ponúka 4 druhy multifokálnych šošoviek, z ktorých si podľa vašich parametrov môžete vybrať:

 

FREELUX® 3style sú aktuálne najmodernejšie individuálne multifokálne dioptrické okuliare, sú určené pre vekovú skupinu nad 40 rokov. Poskytnú vám ostré videnie na všetky vzdialenosti - na diaľku (šoférovanie), strednú vzdialenosť (prácu na PC), ako aj na blízko (čítanie). Podľa vášho životného štýlu, t.j. či budete využívať okuliare najviac na čítanie, strednú vzdialenosť alebo diaľku, si môžete zvoliť jeden z troch variantov.

 

FREELUX® EVIDENSiQ patrí medzi najvyššiu radu multifokálnych šošoviek vyrábaných na Slovensku. Optický dizajn akceptuje ergonomické a anatomické detaily každého jedinca. Ocenia ho ľudia, ktorí si uvedomujú hodnotu kvalitného videnia bez obmedzení. Jeho výsadou je INDIVIUALIZÁCIA,  ktorá vyhladzuje optické zobrazenie v akomkoľvek priestore.

IDIVIDUALIZÁCIA - okrem bežných údajov ako sú vaše dioptrie vieme zohľadniť a vyrobiť okuliarové šošovky, ktoré budú akceptovať polohu rámu na vašej tvári, vašu tvár a priestor  v akom sa budete pohybovať. Či už máte vek do 40 alebo viac vaše individuálne okuliare originálne prispôsobíme len pre vás.

 

FREELUX® Compens alfa Vám vie zabezpečiť optimalizovaný pohľad do diaľky, široké zorné pole na čítanie a práve preto je vhodný pre všetkých dynamických ľudí, ktorí preferujú pohyb vonku s možnosťou kvalitného čítania.

 

FREELUX® OPERATOR IQ odporúčame pre zvýšenie komfortu v interiéri, doma,  pri počítači,  manuálnych prácach a čítaní. Šošovky s názvom OPERATOR Vám umožnia účinné a plynulé videnie do 4 metrov.