SAGITTA spol. s.r.o
Výroba okuliarových šošoviek

čisto slovenská výrobná spoločnosť so sídlom v Bratislave, ktorá za svoju vyše 30 ročnú existenciu vybudovala modernú receptovú brusiareň. V súčasnosti zamestnáva viac ako 20 zamestnancov., z toho niektorí u nás pracujú už viac ako 25 rokov,. To umožňuje neustály rozvoj know-how a vysokú kvalitatívnu úroveň našich produktov. Sagitta disponuje technológiami, ktoré umožňujú pri výrobe okuliarov rešpektovať pokrokové trendy optometrických a optických poznatkov o ľudskom zraku a individuálne potreby nositeľa okuliarov.

                                                       

 

VÝROBNÉ TECHNOLÓGIE

 

Technológie pre spracovanie okuliarových šošoviek:: DOUBLEDESIGN, FREE FORM, OPTOCALC, InCALC, RX-PERT

Technológie pre povrchové úpravy: AR COATING, SPIN COATING, DIPCOATING

Technológie pre zábrus okuliarových skiel vysokých zakrivení a atypických tvarov: MEI

 

                                                   

 

 

POUŽÍVANÉ MATERIÁLY

 

Používame výhradne materiály od celosvetovo najrenomovanejších dodávateľov, ktoré spĺňajú vysoké nároky na kvalitu spracovania a výsledný výrobok.

 

                       

 

 

KONTROLA KVALITY

 

Bežne prejde vyrábaný produkt niekoľko stupňovou kontrolou kvality, kým sa dostane až ku Vám. Napriek tomu neustále hľadáme riešenia na ďalšie zdokonaľovanie.

 

 

                                                   

 

SKLAD

 

Vďaka širokému sortimentu skladových okuliarových šošoviek dokážeme promptne reagovať na potreby naších zákazníkov v priebehu jedného pracovného dňa. Samozrejmosťou je dvojstupňová kontrola kvality pred samotnou expedíciou na optiku.