FREELUX 3Style IQ

"Brilantné DIOPTRICKÉ SKLÁ na všetky vzdialenosti"

Individuálne multifokálne okuliare

FREELUX® 3style sú aktuálne najmodernejšie individuálne multifokálne dioptrické okuliare, sú určené pre vekovú skupinu nad 40 rokov. Poskytnú vám ostré videnie na všetky vzdialenosti - na diaľku (šoférovanie), strednú vzdialenosť (prácu na PC), ako aj na blízko (čítanie). 

Podľa vášho životného štýlu, t.j. či budete využívať okuliare najviac na čítanie, strednú vzdialenosť alebo diaľku, si môžete zvoliť jeden z troch variantov:

 

IQ | Individuálne okuliare na mieru

Pre ostrejšie a pohodlnejšie videnie bez rušivých skreslení je možné okuliarové šošovky vyrobiť tak, aby ich krivky (dioptrie) zodpovedali polohe okuliarov na Vašej tvári. Individuálna multifokálna šošovka FREELUX® 3Style je vyrábaná na základe kombinácie siedmych individuálnych parametrov zrakové vady, fyziologických údajov a technických parametrov okuliarového rámu, ktoré sú bod po bode vytvárané na ploche okuliarovej šošovky.

Povrchové úpravy

Na dioptrické sklá je možné naniesť viacero povrchových úprav, ktoré ovplyvňuju čírosť šošovky, jej trvácnosť, odolnosť voči mastnotám a ďalšie vlastnosti okuliarových šošoviek.

CarboPURIT UV

Pre FREELUX 3Style odporúčame úpravu s názvom CarboPURIT UV. Vďaka nej bude okuliarová šošovka čírejšia, odolnejšia voči škrabancom, prachu a mastnotám a navyše má aj filter proti odrazu UV žiarenia od vnútornej strany šošovky do oka.

Materiály

Materiál dioptrických skiel ovplyvňuje ich hrúbku. Predovšetkým pri dioptriách nad ± 3,00 odporúčame do okuliarov stenčené sklá, s vyšším indexom lomu svetla i1,6 alebo i1,67. Okrem krajšieho vzhľadu, budú okuliare aj lahšie. Pre vonkajšie použitie sú dostupné slnečné, zrkadlové a samozafarbovacie varianty.

<< Kde kúpiť >>