FREELUX Operator IQ

Máte viac ako 40 rokov a potrebujete okuliare na čítanie, k počítaču, do práce? Tak presne pre Vás sú určené dioptrické sklá FREELUX® Operator IQ.

 

Interiérové okuliare

Ide tzv. interiérové okuliarové šošovky, ktoré vám umožnia komfortne vidieť nielen na čítanie, ale plynulo až do vzdialenosti štyroch metrov.

IQ | Individuálne okuliare na mieru

Označenie "IQ" znamená, že ide o tzv. individuálne okuliare vyrobené na mieru, pri ktorých sa zohľadňuje tvar vášho rámu a vaše fyziognomické paramatre. Výsledkom je ešte o niečo ostrejšie videnie.

Vlastnosti

Univerzálne

Čítanie, práca pri počítači, tablet, mobil, TV, varenie a akákoľvek iná aktivita v interiéri.

okuliarové šošovky OPERATOR III - univerzálnosť


Komfortné a ergonomické

Dioptrické sklá podporujú prirodzené držanie tela, pretože nie je potrebné nakláňať hlavu, nespôsobujú problémy s chrbticou.

Povrchové úpravy

Na dioptrické sklá je možné naniesť viacero povrchových úprav, ktoré ovplyvňuju čírosť šošovky, jej trvácnosť, odolnosť voči mastnotám a ďalšie vlastnosti okuliarových šošoviek.

Blue Care CarboPURIT

K počítaču odporúčame úpravu s názvom Blue Care CarboPURIT, ktorá filtruje škodlivé spektrum modrého svetla, ktoré býva vyžarované z LED displejov. 

Materiály

Materiál dioptrických skiel ovplyvňuje ich hrúbku. Predovšetkým pri dioptriách nad ± 3,00 odporúčame do okuliarov stenčené sklá, s vyšším indexom lomu svetla i1,6 alebo i1,67. Okrem krajšieho vzhľadu, budú okuliare aj lahšie. 

<< Kde kúpiť >>