Dámske slnečné okuliare


Dámske slnečné okuliare

Slnečné okuliare dámske sú síce veľmi vďačným módnym doplnkom pre leto, ale zastávajú aj celkom inú – oveľa dôležitejšiu funkciu. Tak, ako opaľovacie krémy pre vašu pokožku, slnečné okuliare pre vaše oči predstavujú ochranu pred UV žiarením, ktoré je pre ľudí mimoriadne nebezpečné. Slnečné okuliare teda predstavujú maximálnu ochranu pred rôznymi nepriaznivými účinkami.


Calvin Klein

Calvin Klein Collection

Calvin Klein Jeans

ESPRIT

JOOP!

SALVATORE FERRAGAMO


Slnečné okuliare dámske - SagittaOsveta v oblasti ochrany pokožky pred UV žiarením je čoraz rozšírenejšia, ale s ochranou zraku je to už o čosi horšie. Len veľmi málo ľudí si uvedomuje, aké rôzne následky môže mať na zrak vplyv UV žiarenia, od bežných problémov, akými sú napr. rozličné zápaly očí až po vážnejšie poškodenia samotného očného tkaniva, rohovky i sietnice. Tieto poškodenia sú následne sprevádzané vznikom šedého zákalu až úplnou slepotou.

 

 

Slnečné okuliare sú predovšetkým módnym doplnkom

Slnečné okuliare dámske sa stali veľmi dôležitým módnym doplnkom. Každým rokom pribúda množstvo rôznych vzorov, farieb a štýlov. Niektoré ženy majú dokonca niekoľko slnečných okuliarov v zbierke a každé leto im pribudnú ďalšie. Pri kúpe okuliarov (ale i iných produktoch) je u žien na prvom mieste dizajn a až potom funkčnosť a praktickosť.

Tak ako sa menia trendy v oblasti módy šiat, kabeliek, obuvi a iných doplnkov, tak to platí aj pre slnečné okuliare. Slnečné okuliare dámske sa môžu farebne kombinovať s inými doplnkami ako opasok, hodinky či náušnice.

Svetové značky, ktoré u nás nájdete, Joop!, Morgan, Elle, Esprit, Trussardi, Salvatore Ferragamo, Valentino, Lacoste, sú nositeľmi inšpiratívnych dizajnov aj v slnečných okuliaroch.

Trendy slnečné okuliare dámske Spojte príjemné a trendy s užitočným

Niektoré ženy majú problém v tom, že počas leta nevedia ako správne skombinovať okuliare potrebné pre korekciu zraku a slnečné okuliare dámske a tak sa často stáva, že jedno ide na úkor druhého.

Riešenia však existujú hneď dve – buď si môžete zaobstarať dioptrické okuliare, ktoré majú tónované šošovky, čo sa však väčšine žien nepáči z estetického hľadiska, alebo jednoducho môžete dioptrické okuliare nahradiť kontaktnými šošovkami a spolu s nimi následne používať aj dámske slnečné okuliare.