Dámske okuliare

Máte niekedy pocit, že okuliare vás robia staršou, serióznejšou? Máte pocit, že okuliare vám strpčujú život? Ak nosíte okuliare dlho a mali ste vždy tento pocit, možno ste si už na to aj zvykli. Pre tie z vás máme novinku – okuliare vám môžu aj pristať, ba dokonca vyzdvihnúť vaše kvality a schovať nedostatky. Ak patríte aj vy medzi tie, ktoré majú poškodený zrak a potrebujú dioptrické okuliare, vedzte, že by ste sa v nich mali cítiť ako vo vlastnej koži. Dá sa to!


AD LIB

Blackfin

Calvin Klein

ELLE

ESPRIT

JOOP

Lacoste

LineArt

LIU JO

MENRAD

MEXX

OWP

SALVATORE FERRAGAMO

Skúste niečo novéDámske okuliare

Ak si myslíte, že už roky siahate pre rovnaký typ okuliarových rámov, a aj napriek tomu nie ste spokojná, skúste niečo nové. Dámske okuliare sú v dnešnej dobe ponúkané v rôznych štýloch rôznych veľkostí a tiež rozličných cenových rozmedziach. Preto to nie je nesplniteľná misia, nájsť tie pravé pre vás. Odhodlajte sa pre odvážnejšie okuliarové rámy a nechajte si poradiť aj od viacerých ľudí.

 

 

Dámske okuliare SagittaNestavte na najnovšie trendy za každú cenu

Hoci v dnešnej dobe sú veľmi moderné napríklad retro dámske okuliare, nie každému sa hodia. Ak je to aj váš prípad, radšej zvoľte starší model okuliarov, ktorý vám ale sedí ako uliaty.

Taktiež sa nenechajte ovplyvniť cenou alebo nátlakom okolia na okuliare, s ktorými sa neviete sama stotožniť. Dámske okuliare by mali byť najmä praktické, no všetky dobre vieme, že estetický vzhľad je tiež veľmi dôležitý. Všeobecne platí, že vyššia cena sľubuje vyššiu kvalitu – samozrejme výnimka potvrdzuje pravidlo. Preto si vyberte predovšetkým také, ktoré sa vám hodia a cítite sa v nich dobre.