Pánske dioptrické okuliare


Pánske dioptrické okuliare

Pánske okuliare – či už dioptrické alebo slnečné pánske okuliare, dnes už poskytujú naozaj široké spektrum možností, z ktorých si páni môžu v optike vyberať. Kedysi totižto prevládal názor, že dámy majú v tomto smere oveľa väčší výber, dnes už to však ani zďaleka neplatí.


ESPRIT

JAGUAR

JOOP!

Lacoste

MENRAD

RUDY PROJECT

SALVATORE FERRAGAMO


Kvalitné pánske okuliare

Aj v naše optike sa môžete presvedčiť o tom, že v ponuke nájdete všetky možné druhy pánskych okuliarov, všetky tvary, veľkosti i dizajny, aké si len viete predstaviť a sme si istí, že každý muž si tu príde na svoje. Je len na vás, či sa rozhodnete staviť skôr na funkčnosť vašich nových okuliarov alebo sa zameriate na ich dizajn či sa dokonca posnažíte skombinovať obe tieto veci dokopy.

Pokiaľ vám ide v prvom rade o funkčnosť, dajte si záležať na vlastnostiach, ktoré vám dané pánske okuliare môžu ponúknuť. Pri dioptrických okuliaroch ide hlavne o ich kvalitu, aby sa vám len tak ľahko nezničili a aby ste sa v nich cítili pohodlne. Tiež popremýšľajte nad tým, či tie okuliare, ktoré sa vám páčia budete môcť používať pri viacerých príležitostiach – do školy, do práce, vo voľnom čase či na dôležitých stretnutiach alebo pri rôznych oslavách a eventoch.

Pánske okuliare - SagittaPánske okuliare - široký výber, viacero možností


Pri slnečných okuliaroch ide už o viacero vlastností – od UV filtra, cez úroveň ochrany pred oslnením až po možnosť vybrať si z viacerých špeciálnych okuliarov, ktoré sú určené pre konkrétne používanie.

UV filter aj úroveň ochrany pred oslnením by mali byť čo najvyššie a špeciálne pánske okuliare sú napr. okuliare pre vodičov alebo športové okuliare. Opäť závisí najmä na vás, pre ktoré z nich sa rozhodnete.

Ak vám ide hlavne o tom, aby boli vaše pánske okuliare moderné a štýlové, dávajte si pozor na to, aby boli zároveň aj pohodlné pre nosenie. Väčšina pánov má totižto častokrát problém s tým, že okuliare sú im príliš veľké alebo príliš tesné. Preto, ak chcete skombinovať funkčnosť, kvalitu i zaujímavý dizajn, odporúčame vám zamerať sa na značkové slnečné okuliare.